Česká Vysoká škola Tradingu !

Česká Vysoká škola Tradingu !

Nauč sa obchodovať ako profesionál !

Bezpochyby Najkvalitnejšia Krypto komunita na území ČR/SR – MCG (Mike Crypto Group) prišla iba pred dvomi dňami so skvelou novinkou. Jeden z dvojice hlavných traderov a lídrov skupiny Marek Vaňha po troch mesiacoch usilovnej práce zverejnil 1. časť svojho rozsiahleho ONLINE TRÉNINGU – Mark Crypto Training. 

 

Aj keď ubehlo iba pár hodín od zverejnenia o online kurz prejavilo záujem už vyše 400 ľudí !!!

 

Unikátne online štúdium

Posledné tri mesiace sa hlavní trejderi z komunity MCG venovali pravidelným LIVE školeniam, na ktorých naživo v reálnom čase cez video-konferenčný hovor preberali základné ale aj pokročilé techniky obchodovania so svojimi študentami. Samozrejme nezostalo iba pri teórii tá bola len minimálna, pri každej lekcii sa totiž aj  reálne obchodovalo a profitovalo!

Toto štúdium absolvovalo vyše 60 ľudí, ktorý si zo sebou odniesli cenné skúsenosti a podaktorí aj krásne zisky z obchodovania priamo z lekcií 🙂 

Keďže záujem o štúdium bol enormný, niektorí záujemci sa k štúdiu aj napriek ich záujmu kvôli časovej náročnosti a kapacite študujúcich nedostali.  Na jednej lekcii bolo totiž vždy maximálne 6 ľudí. (Pri väčšom počte by štúdium šlo na úkor kvality)

Zrod Mark Crypto Training

Postupom času sa Marek rozhodol vytvoriť online kurz, ktorý síce už nebude LIVE, ale bude v ňom to najpodstatnejšie z celej výučby. Na základe skúseností si vytvoril harmonogram a venoval špeciálnu pozornosť tomu čo robilo študentom najväčšie problémy. Po troch mesiacoch dokončil 1. časť štúdijného obsahu – Mark Crypto Training. Jedná sa o online kurz, ktorý je tvorený 16-timi video-lekciami s celkovou dĺžkou vyše 10,5 hodiny !  Aj keď pri štúdiu už nebude naživo prítomný lektor, študent môže počas sledovania lekcií položiť online dotaz v hociktorej minúte sledovania, a tak môže lektor odpovedať na jeho otázku do pár minút/hodín. Prakticky ide o online kurz spolu s mentoringom v cene štúdia.

Vzdelanie, ktoré Vám prinesie výsledky

Ak sao kryptomeny  aktívne zaujímate, určite odporúčame absolvovať Markov premakaný online kurz. Ak by ste chceli už konečne začať zarábať, byť si na burze istý tým čo robíte a zbytočne neprichádzať o peniaze je pre Vás tento kurz tá najlepšia voľba! Napokon podobný kurz by ste hľadali len márne, je to unikát na našom území a kvalitným obsahom sa určite radí aj medzi svetovú špičku. 

Komunita MCG

Najkvalitnejšia krypto komunita široko-ďaleko. Ako jediná na našom území disponuje vlastnou sociálnou sieťou, kde na ich členov čaká obrovské množstvo kvalitného obsahu. Dominantou skupiny sú ich úspešné obchodné signály, ktoré dosahujú rozprávkové zisky aj v období kedy všetci ostatný strácajú a čakajú na zázrak v podobe rastúceho trhu…O ich výsledkoch sa môžte presvedčiť sami. Referencie ako aj kompletné štatistiky obchodov nájdete na ich stránke: 

https://mikecryptogroup.cz

Pridaj komentár

Close Menu