PROFITUJ NA KRYPTOMENáCH

Získaj informácie o tom KEDY a AKÚ Kryptomenu nakúpiť a pri akej cene ju predať zo ziskom. Je to jednoduché, stačí sledovať obchodné signály, ktoré majú skvelú úspešnosť už od roku 2017.

Spolupracujeme s najúspešnešou kryptokomunitou MCG, ktorá má vlastnú sociálnu sieť (Mike Crypto Group)

Ako to funguje v praxi

Obrázok -Ako to prebieha

Priame informácie

ČO, KEDY a PREČO kúpiť. Pri akej cene predať so ziskom. Jednoduché a stručné informácie naservírované priamo pred Vás.

ÚSPORA ČASU

Technickú analýzu grafu robí za vás niekto kto sa tomu rozumie. Vy len dostanete pokyn k nákupu/ predaju.

JEDNODUCHÁ MANIPULÁCIA

Správa burzového účtu je veľmi interaktívna. Po obdržaní signálu viete už do pár sekúnd zadať nákupný príkaz na burze.

NADŠTANDARTNÉ ZHODNOTENIE

Obchodné signály zo skupiny MCG vykazujú extrémnu úspešnosť, dokonca aj v čase, keď ceny kryptomien klesajú.

Ak obchodujete s Kryptomenami tak MikeCryptoGroup (MCG)
je Vaša najlepšia voľba!

Bola to práve táto komunita, ktorá na ČR/SR scéne započala zrod privátnych skupín. Privátnou skupinou myslíme vybraný a úzky výber ľudí, ktorí si dobrovoľne platia za členstvo. Platené členstvo slúži hlavne na oddelenie “zrna od pliev” čím vzniká kvalitná základňa ľudí, ktorí majú o problematiku naozaj záujem. No a v neposlednom rade sa v privátnej skupine zdieľajú zaujímavé  informácie, tipy, rady a hlavne profitové obchodné signály, ktoré vznikajú na základe analýzy grafu. 

Tvárou komunity je Michal Majzlík, ktorý patrí medzi najlepších traderov na našom území. Tandem mu robí  Marek Vaňha takisto špičkový obchodník s obrovským zápalom pre kryptomeny. V skupine nájdete aj experta na Fundamentálne analýzy Jana Hlinku, ktorý za vás zozbiera informácie z celého internetu, preloží ich a vytvorí prehľadné články o jednotlivých kryptoprojektoch. Celá komunita je veľmi kvalitná čoho dôkazom sú aj jej výsledky. Presvedčte sa sami. 

Obrázok-TRANSFER PROSTRIEDKOV

KRYPTOMENY

Technológia, ktorá zmení celý svet, Nástroj spravodlivej moci a slobody…  založený na kryptografii. Aj takto môžme v skratke definovať kryptomeny… 

Okrem prelomovej technológie, a svojich výhod (viď obrázok) zo sebou prinášajú aj obrovskú investičnú príležitosť. Tí, ktorí majú oči otvorené a aktívne sa do kryptomien angažujú dnes, budú v budúcnosti profitovať či už na neuveriteľnom zhodnotení alebo nadobudnutých znalostiach z tejto oblasti. 

Možno sa pýtate...

Každý, profesionál bol raz nováčik. Ako pri všetkom aj tu musíte vynaložiť určité úsilie na to aby ste dosahovali vytúžený výsledok. Základné obchodné signály zvládne naozaj každý, stačí sa riadiť podľa pokynov.

Začať môžete aj  s 50€. Uskutočnite svoje prvé obchody, zistite ako chutí profit a možno zažijete aj stratu. Neskôr môžte investovať aj viac peňazí. Nezabúdajte za straty i zisky ste si zodpovedný sami.

To koľko zarobíte závisí jednak od vášho kapitálu a predovšetkým od vašej obchodnej stratégie. Svoj kapitál môžete zhodnotiť o 10 – 1000% mesačne !

Základné 30 dňové členstvo v komunite MCG stojí 40€ ( 1000kč). Za túto cenu získate prístupy k obchodným signálom k privátnemu chatu, k fundamentálným analýzam jednoducho ku všetkému čo ja webe MCG. Často krát vám jeden úspešný obchod “zaplatí” členstvo a ostatné už idú do “plusu”. Viac info o členstve TU.

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať

info@realprofit.sk

Pre rýchlejšiu odpoveď zvoľte CHAT (vpravo dolu)

RealProfit

MCG – Kanál

MCG – WEB

Komunita Cestovateľov

Close Menu