Oficiálna spolupráca s MCG

Oficiálna spolupráca s MCG

Tak a už je to oficiálne! Real Profit uzatvoril oficiálnu spoluprácu s projektom MCG (Mike Crypto Group). 

Po niekoľko mesačných pozitívnych skúsenostiach s touto krypto-komunitou sme sa rozhodli, že tomuto perspektívnemu projektu pomôžeme. Na Československej scéne totiž neexistuje kvalitnejšia základňa kryptonadšencov, investorov, traderov, a preto kto sa o kryptomeny aktívne zaujíma mal by spozornieť.

Slová chvály nie sú len tak a majú svoje opodstatnenie. Tvár komunity predstavuje Český trader Michal Majzlík, ktorý v roku 2017 začal ako prvý v ČR/SR natáčať zaujímavé videá s krypto tématikou. Od všeobecných informácií postupne prešiel k samotnému  obchodovaniu na burze. Táto téma oslovila veľmi veľa ľudí, ktorí ho začali aktívne sledovať. Keďže tvoril kvalitný obsah samotný ľudia prišli s myšlienkou vytvorenia facebookovej skupiny. Následne záujem prerástol až do platenej privátnej skupiny, kde bol obmedzený počet členov. Prístup do privátnej skupiny malo len 50 vyvolených ľudí. V máji 2018 boli spustené nové webové stránky – Kryptosociálna sieť pre privátnych členov. Vzniká projekt Mike Crypto Group (MCG). 

Kryptokomunita je obľúbená hlavne pre jej obsah, ktorý je na veľmi vysokej úrovni.Technické analýzy, ktoré robí Michal Majzlík alebo Marek Vaňha patria k absolútnej špičke. Okrem bezkonkurenčných analýz sú v skupine uverejňované obchodné signály, ktoré i v medvedích časoch  vykazujú nádherné zhodnotenie. Za zmienku určite stoja aj prehľadné fundamentálne analýzy, ktoré podrobne rozoberajú jednotlivé projekty a pomáhajú investorom pri rozhodovaní či sa do projektu oplatí investovať alebo nie. Fundamentálne analýzy píše expert na Jan Hlinka.

Kým iné konkurenčné kryptoskupiny v týchto časoch prevažne mlčia, chlapci s MCG veselo servírujú obchodné signály. Spokojní členovia vykazujú aj v týchto časoch krásne zisky. Je jedno aká je cena Kryptomien ak je zvolená dobrá obchodná stratégia dá sa zarobiť, aj keď ceny strmo klesajú. MCG využíva pokročilé stratégie obchodovania a pri klesajúcom trende často využíva SHORT/ LONG, obchodovanie na páku.


 

Pozrite sa na podrobné štatistiky obchodných signálov a ich úspešnosť:

 

Aby sme predišli zbytočne dlhému článku to je na dnes všetko. O tejto komunite Vás samozrejme budeme informovať aj naďalej. V prípade ak Vás článok zaujal navštívte webové stránky MIKECRYPTOGROUP, kde nájdete detailnejšie informácie o skupine a o produktoch, ktoré ponúkajú. Vrelo odporúčame na začiatok skúsiť ich 30 dňové členstvo aby ste sa o ich kvalitách presvedčili samy. 

 

 

Close Menu