Máš rád cestovanie?

 

Baví ťa objavovať nové miesta, spoznávať nové kultúry a neznášaš nudu? Chcel by si každý mesiac dostávať peniaze na cestovanie a čerpať cestovateľské VIP výhody? 

 

Zarábať cestovaním je naozaj možné. Čítaj ďalej 🙂

O príležitosti ...

Globálna spoločnosť

Americká spoločnosť sídliaca v USA a spríjemňuje život cestovateľom už vyše 13 rokov v 36 krajinách sveta.

Líder v cestovnom ruchu

Suverénne najlepšie zarábajúca spoločnosť spomedzi všetkých spoločností v priamom predaji (cestovný ruch)

Najväčší cestovateľský klub na svete

Jednoducho najväčšia sieť cestovateľov z celého sveta, ktorých spája hlavne obrovská vášeň - CESTOVANIE.

Unikátny obchodný systém

Cestovať a mať za to zaplatené znie ako ten najlepší sen. S touto spoločnosťou je to však nádherná REALITA.

"Jednou z najčastejších vecí, ktorú ľudia pred svojou smrťou ľutujú je, že za svoj život málo cestovali."

Pridajte sa do klubu AKO:

ČLEN Cestovateľského Klubu

Ako člen klubu získaš VIP cestovateľské benefity. Záleží aj na úrovni členstva, ktorým disponuješ. Klub má dve úrovne. Prvá je vhodná pre začínajúcich cestovateľov, ktorí cestujú len zopár krát do roka. Druhá úroveň členstva je pre náročných cestovateľov, ktorí sú na cestách častejšie. Obidve úrovne majú v podstate tie isté výhody líšia sa iba v detailoch.

ČLEN + Obchodný Partner

V prípade ak budeš chcieť využiť plný potenciál členstva, môžeš sa stať oficiálnym obchodným partnerom spoločnosti. Okrem všetkých VIP výhod môžeš za vlastnú obchodnú aktivitu  získať lukratívne finančné provízie a iné užitočné bonusy. Jeden z kľúčových bonusov je pravidelné a doživotné mesačné sporenie od spoločnosti na tvoje dovolenkové konto, ktoré môžeš kedykoľvek precestovať.

Hlavné výhody členstva

Každý zájazd obsahuje niečo navyše

Ku každému zájazdu ti klub pribalí aj niečo extra napríklad: výlet do historického centra mesta, návšteva kultúrnej pamiatky, romantická večera, zľavy na rôzne služby v okolí, ochutnávka vín, divadelné predstavenie to všetko a o mnoho viac je už v cene zájazdu!

Čím viac zješ, tým viac môžeš cestovať

Vo vybraných reštauráciách, sa ti časť úhrady za jedlo automaticky pripočíta k vášmu cestovateľskému kontu. Pre naozajstných gurmánov je tu šanca "prejesť sa" k dovolenke 🙂

Nadštandardná starostlivosť

Dlhé čakanie či sedenie v poslednej rade je minulosťou Členovia klubu majú totiž prednosť pred bežnou verejnosťou. Už na prvý pohľad zistíš, že ubytovacie zariadenia, reštaurácie či podujatia ťa berú trochu odlišne než bežných hostí 🙂

GARANCIA NAJLEPŠEJ CENY

Žiadna vymyslená ale konkrétna a nepriestrelná garancia. Jednoducho ak nájdeš porovnateľnú ponuku zájazdu (ubytovacie zariadenie, termín, druh izby...) hocikde na internete (booking,trivago...) LACNEJŠIE než ju ponúka náš klub dostaneš 110% rozdielu ceny naspäť = lacnejšie. O tom, že je to naozaj pravda sme sa sami presvedčili.

Zaujalo Ťa To? Chcel by si sa k nám pridať? Nemáš čo stratiť !

O tejto spoločnosti vie u nás len veľmi málo ľudí a práve preto sa tu naskytá skvelá možnosť byť samotnom začiatku niečoho veľkolepého, tak ako boli svojho času spoločnosti Oriflame či Avon. 

 

Osobne sme v najväčšej Slovenskej komunite tohoto klubu a našim sponzorom je jeden zo spoluzakladateľov celej myšlienky. Naša komunita disponuje unikátnym vzdelávacím systémom – online akadémiou,  je to miesto, kde nájdete vždy pomoc a kde sa dozviete všetko podstatné o fungovaní spoločnosti a takisto sa dozviete rady, tipy, triky vďaka čomu môžte zlepšiť svoje obchodné schopnosti.

  

 

Ak ťa to zaujalo, s radosťou Ti ukážeme viac detailov. Sme presvedčení, že máš určite mnoho otázok. Vyplň náš krátky dotazník a my sa s tebou radi skontaktujeme. Ber to absolútne nezáväzne. Bude to kamarátska debata, kde ti odpovieme na všetky otázky. Ak ti táto príležitosť bude dávať zmysel, radi ťa privítame v našej komunite, ak nie budeš zasa o niečo múdrejší 🙂

Možno sa pýtate...

Sme si istí, že vás táto otázka napadla ako prvá. Je prirodzené, že človek už v dnešnej dobe neverí len tak hocičomu a je pri svojich rozhodnutiach obozretní. Na vlastnej koži sme okúsili, že spoločnosť je férová a čo nám bolo povedané to aj reálne platí. Nie každý má však otvorenú myseľ a vie akceptovať skutočnosť, že to je pravda. Väčšina ľudí je skeptická a nedôverčivá, a vo všetkom vidí klamstvo. Predtým než by ste s kyslím výrazom na tvári mali zavrieť túto stránku ozvite sa nám-nič neriskujete:) V priateľskom duchu vám vysvetlíme všetko čo budete potrebovať a sami si urobíte vlastný názor.

Detaily vám radi prezradíme v súkromnej správe. Aby sme aspoň priblížili vašu predstavu je to čiastka porovnateľná z vyšším mesačným telefónnym paušálom. Naozaj žiadna horibilná suma. Pre nás je to však ZDARMA a stálo nás to minimum úsilia 🙂 To isté môžete využiť aj vy ako obchodný partner.

Spoločnosť má prísne nadstavenú obchodnú politiku. Je to preto aby nedochádzalo k dezinformáciám, a preto je vyslovene zakázané šíriť informácie bez toho aby to spoločnosť schválila. Keďže sme členovia klubu neriskujeme a názov spoločnosti  na webe neuvádzame. Názov smozrejme nie je tajomstvo a radi Vám ho prezradíme v súkromnej správe. Spoločnosť využíva obchodný model sieťového marketingu podobne ako to robia najúspešnejšie firmy sveta ( Avon, Oriflame, Amway či Herbal Life).

Nie. Pred podvodmi verejnosť varujeme, nešírime ich.  Táto spoločnosť patrí medzi absolútnu špičku. Nebavíme sa tu o novej malej spoločnosti ale reálnej 13 rokov fungujúcej a v posledných rokoch čoraz úspešnejšej spoločnosti. Službu klubu dokonca využívajú aj celosvetovo známy ľudia, ktorí by s podvodom nechceli mať naozaj nič spoločné.

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať

info@realprofit.sk

Pre rýchlejšiu odpoveď zvoľte CHAT (vpravo dolu)

RealProfit

MCG – Kanál

MCG – WEB

Komunita Cestovateľov

Close Menu